Portfolio

 Spokojenost klienta je mou  prioritou, proto je veškerá moje pozornost zaměřena právě na něj.


KOUČINK

Stojíte před těžím či lehčím životním rozhodnutím a nevíte jak se rozhodnout? Potřebujete si ujasnit jaký je váš směr, cíl? K tomu poslouží mnoho technik z oblasti koučinku. Metoda je jednoduchá a časově nenáročná. Urovnání si např. pirorit pro vás bude znamenat, že víte kam ve svém životě směřujete. Společně vytvoříme koncept, který vám pomůže vědět jak na to. 

 

RODINNÉ KONSTELACE

Řešíte vztahy v rodině? Stále opakujete vzorce chování po svých rodičích a štve vás to ? Rodinné konstalce vám pomohou objevit jak jste ovlivněni osudy členů rodiny. S rodinou jste spojeni i skrze celé generace. Nevědomky přejímáme náhledy na život, pocity, jednání. Tato metoda odhaluje hluboká spojení, ke kterým nemá tradiční psychoogie přístup. Terapie pomocí RK může probíhat, po dohodě, ve skupině nebo individuálně.

TERAPIE

V životě každého znás se najdou těžká období. Víme, jak bychom se měli chovat a co udělat, ale nemůžeme si  pomoci, stejně vybuchneme nebo reagujeme podrážděně a následně nás to mrzí. V této fázi je terapie metodou RUŠ velmi rychlou a účinnou změnou skutečnosti.  Tato metoda vám pomůže daný problém spracovat a přijmout. Je to jedna z nejjednodušších možností jak být šťastnější.  Časově je náročnější v rozpětí 2-4 hodin.

MENTORING

Jste majitelem firmy  a tíží vás otázky ohledně timemanagementu, firemní kultury, delegování, komunikační typologie, zvládání emocí,zvládání krizových situací, komunikace se zákazníkem,  asartivity? O těchto i dalších tématech si můžeme ukázat osvědčené a fungující postupy, které lze uplatnit u vás ve firmě, či na vašem pracovišti. Pochopení již vyzkoušeného vám pomůže ke klidnějšímu průběhu pracovních činností.